Pages Menu
 

Categories Menu

Posted by on sty 6, 2020 in Pozostałe |

Gdzie sprawdzić wyniki losowania multimulti?

Gdzie sprawdzić wyniki losowania multimulti?

Zasady gry w multimulti

Zadaniem gracza jest poprawne wytypowanie 10 numerów z przedziału od 1 do 80. Maszyna losująca, losuje 20 liczb. Jeśli w wylosowanych numerach są nasze liczby wygrywamy. Multimulti daje ogromne możliwości, jeśli chodzi o podbijanie stawki i typowanie numerów. Możemy obstawić nie tylko 10 liczb, ale i 9, 8 i kolejno, aż do 1 liczby. Stawkę możemy dowolnie pomnożyć i grać o wymarzoną kwotę.

Kiedy odbywają się losowania?

Jeśli chcemy sprawdzić multimulti wyniki możemy śledzić losowania na żywo, które odbywają się o godzinie 14:00 i 21:50. Losowanie obejrzeniu nie tylko w telewizji polskiej, ale i za pośrednictwem strony internetowej totalizatora sportowego. Do tego celu nie potrzebujemy żadnych aplikacji, wystarczy jedynie mieć dostęp do internetu. Wyniki sprawdzimy też w dowolnej kolekturze. Możemy to zrobić przy pomocy maszyny skanującej kupony lub oddając kupon do sprawdzenia pracownikowi punktu lotto.

Najpopularniejsze metody gry

Namiętni gracze nie tylko śledzą multimulti wyniki, ale grają też zazwyczaj systemami. Dzięki temu udaje im się trafić często kilkanaście lub kilkadziesiąt złotych. Ci, którzy grają okazyjnie, częściej stawiają na metodę chybił- trafił i zdają się na łut szczęścia. Do kupienia w internecie są gotowe systemy, jednak należy pamiętać, żeby nie dać się namówić na bardzo drogie zakupy systemów, które obiecują natychmiastowe zyski. Mimo pewnej skuteczności, jeśli chodzi o systemy, nikt tak naprawdę nie da nam gwarancji wygranej głównej kwoty.

Promocje multimulti

Gra multimulti proponuje często liczne promocje. Promocja dotyczy najczęściej poprawnego wytypowania 5, 6 lub 7 numerów. Sprawdzając multimulti wyniki w czasie okresu promocyjnego, możemy liczyć na podwójne stawki wygranej, jeśli dobrze wytypujemy nasze liczby.
Multimulti to gra umiarkowanie niedroga. Możemy grać w nią nie tylko w kolekturach, ale i online. W obu przypadkach kupon kosztuje tyle samo. Wygraną poniżej 2280 złotych odbierzemy w kolekturze, a gracze internetowi mogą zlecić przelew na swój rachunek bankowy lub przeznaczyć środki na dalszą grę. W okresie promocyjnym warto pomóc szczęściu i zdać kupon. Być może dopisze nam fart i wzbogacimy się o kilkaset złotych, przeznaczając na grę niewielkie nakłady finansowe.